Agnieszka & Robert — Eleganckie wesele w Białym Pałacu

Biały Pałac jest idealnym miejscem do zorganizowania wytwornego wesela, o jakim marzyli Agnieszka i Robert.

Często na pierwszym spotkaniu z Parą Młodą, jeszcze przed rezerwacją terminu i podpisaniem umowy wiemy, dokładnie jak będzie wyglądała nasza współpraca. Czy ktoś jest bardzo wymagający, czy bardzo szczegółowy, czy ważniejsze jest ogólnie wyrażenie i klimat, czy robimy coś w bardziej tradycyjnym stylu, czy w konwencji mniej oczywistej dla filmu ślubnego? Najczęściej w naszych przewidywaniach nie mylimy się, dzięki czemu już od pierwszych ujęć możemy starać się, aby Wasz film ślubny był właśnie taki, jaki ma być.

Agnieszka i Robertczyli perfekcyjne wesele w Białym Pałacu

Poznajcie Agnieszkę i Roberta, który od samego początku mieli konkretny pomysł, jak powinien wyglądać ich ślub i wesele, a co za tym idzie, jak chcą, żeby wyglądał efekt naszej pracy. Z przyjemnością staliśmy się częścią tego pomysłu, realizując dla nich film ślubny. 

Ślub cywilny w plenerze – Biały Pałac

Jeśli zastanawiacie się nad zaproszeniem urzędniczki z Urzędu Stanu Cywilnego, żeby przeprowadziła Waszą ceremonię w plenerze, to z pewnością warto to zrobić. Indywidualny charakter, jaki możecie nadać ceremonii, choćby przez umiejscownie jej w ogrodzie niedaleko miejsca przyjęcia jest z pewnością wart zachodu. Ślub Agnieszki i Roberta był wspaniałą i wzruszającą ceremonią, w otoczeniu bujnej zieleni ogrodu Białego Pałacu. Moment przejścia Agnieszki przez ogród do miejsca ślubu, wspominamy jako szczególnie wzruszający, koniecznie zwróćcie na niego uwagę w trailerze.

Eleganckie wesele w Biały Pałacu

Zastanawialiście się kiedyś co powoduje, że dane wesele jest w stylu boho, rustykalnym albo glamour? Co ma wpływ na to, że można w jakiś sposób nazwać jego styl? Nasze zdaniem jest to konsekwentna dbałość o szczegóły. Od wyboru miejsca w danym klimacie, po stylowe dekoracje, odpowiednią oprawę muzyczną, po stroje Pary Młodej. Na ślubie Agnieszki i Roberta nie było przypadkowych wyborów, za zaowocowało bardzo eleganckim przyjęciem, z szampańską zabawą i doskonałą atmosferą. Ukoronowaniem przyjęcia była niespodzianka od Roberta dla Agnieszki, w czasie której zaśpiewał dla niej piosenkę z czasów, kiedy się poznali. Była to bardzo wzruszająca chwila i ukoronowanie przyjęcia, którą z pewnością wszyscy goście zapamiętają, na długo.

Link do strony Białego Pałacu znajdziecie tutaj: Biały Pałac

Jeśli jesteście ciekawi innych naszych realizacji w bardzo eleganckim stylu, zerknijcie do Moniki i Davida: https://kameralowe.pl/monika-i-david/

Agnieszka & Robert — Eleganckie wesele w Biały Pałacu – Film ślubny

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT