Sara & Michał – Deszczowy plener w Górach

Sesja w górach Sary i Michała to jedna z tych wypraw na zdjęcia kiedy pogoda zupełnie nie wspólpracuje i wymusza na wszystkich wyjście ze strefy komfortu. Efekty jednak były warte wysiłków.

Za oknami jesień, jednak nasz plener powstał w czasie gdy zwykle bywało jeszcze ciepło… jeden jedyny pochmurny dzień zamieniliśmy jednak na wyjątkową pamiątkę. Dzięki wytrwałości Sary i Michała mogły powstać te zdjęcia, a jak widać pogoda nie dopisywała. Zapraszamy do oglądania!

Jeśli jesteście ciekawie inny naszych zdjęć plenerowych, zerknijcie tutaj: Paulina & Damian – Magiczny plener ślubny w górach

Inne podobne miejsca możecie znaleźć tu: Jura

sesja w górach

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT