MAGDALENA & ADAM – WESELE W STYLU BOHO W DWORZE ARTUSA

Dwór Artusa jest miejscem, do którego Magdalena i Adam zaprosili swoich gości, żeby w wyjątkowej atmosferze świętować swoją miłość.

Z przyjemnością prezentujemy dziś trailer filmu Magdy i Adama, którzy stworzyli wspaniałą, czułą i serdeczną atmosferę na swoim ślubie i weselu. A my, z dumą przyznajemy udało nam się oddać ją w filmie. Rozpoczęliśmy dzień nietypowo, ponieważ nasza Para nie zdecydowała się na filmowanie przygotowań. Jak sami możecie zobaczyć film, mimo ich braku niczym nie ustępuje innym trailerom. Pierwszy raz mieliśmy przyjemność pracować w Dworze Artusa i cudownie udekorowany w stylu boho okazał się on być wspaniałym miejscem do świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.

Starliśmy się, żeby każdy film jak najbardziej oddawał indywidualność naszych Par oraz charakter uczucia, jakie je łączy i z dumą możemy przyznać, że w przypadku Magdy i Adama wspaniale się to udało. Pozostaje nam życzyć sobie więcej takich współprac.

Inny nasz film w podobnym klimacie możecie znaleźć tutaj: Justyna & Łukasz – Plenerowy Ślub w klimacie boho – Rancho Stefanów lub Magdalena & Mateusz – Rustykalne wesele w Stodole Celinka.

Dwór Artusa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT