Kamerzysta na wesele Kraków – wyjątkowe filmy prosto z Łodzi

Wyjątkowy film ślubny Kraków jest Waszym marzeniem? Pozwólcie, że zabierzemy Was na krótką chwilę do naszego filmowego świata.

Film ślubny Kraków czyli wideofilmowanie ma znaczenie

Szukacie kamerzysty na wesele w okolicy Krakowa lub Tarnowa? Sprawdźcie nasze portfolio i zobaczcie,
co możemy Wam zaproponować. Kraków i cała małopolska są fantastycznymi miejscami do realizacji nowoczesnego filmu ślubnego. Jeśli szukacie profesjonalistów, którzy stworzą dla Was niezwykły film ślubny, z wyczuciem opowiadający Waszą historię, jesteście w dobrym miejscu.

Wyjątkowe teledyski ślubne, czy montaż ma znaczenie?

Tworząc filmy ślubne przykładamy bardzo dużą wagę do realizacji ujęć w dzień ślubu i wesela. Wydawać by się mgło, że to wtedy odbywa się najważniejsza praca. Doskonałe ujęcia nie powstają przecież od tak? Oczywiście profesjonalny kamerzysta jest doskonałem operatorem kamery z dużym doświadczeniem. Dzięki czemu nie zaskakują go nieprzewidziane wydarzenia podczas ślubu kościelnego, a tym bardziej cywilnego który trwa 7 minut i najmniejszy błąd tutaj może być katastrofalny w skutkach. Jednak film ślubny tworzymy nie tylko wtedy. Kolejny etapem jest montaż, który potrafi być wyjątkowo pracochłonny.

Dobór odpowiedniej muzyki, który dobrze współgra z ujęciami atmosferą tego dnia zajmuje czasem stanowczo więcej czasu niż powinno. Determinuje ona jednak czy będzie to dynamiczny film ślubny czy w bardziej romantycznym klimacie. Najczęściej reportaże nie są jednorodne, nie jest tylko dynamicznie albo tylko sentymentalnie. Śluby to takie ciekawe wydarzenia które odkrywają przed nami cała paletę różnych emocji. Dlatego wszystkie filmy ślubne montujemy z ogromną uwagą, starając się oddać wszystkie odcienie tego dnia, żeby powstał piękny film.

Kamerzysta na wesele Kraków, czego możecie się spodziewać?

W naszej ofercie możecie znaleźć szeroki zakres usług i wiele możliwości. Jeśli macie kreatywne lub niestandardowy pomysł na film i zdjęcia ślubne dajcie znać, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

  • Teledysk ślubny
  • Profesjonalne filmy
  • Ujęcia z drona
  • Sesję ślubną w dniu wesela
  • Fotografię ślubną
  • Sesję plenerową w Krakowie
  • Przemiłą atmosferę i zaangażowanie

Nasza oferta zawiera nie tylko usługi filmowania wesel oraz ślubów, ale również elopmenty, sesje narzeczeńskie oraz różne pakiety foto, dzięki którym możemy zrealizować dla Was reportaż ślubny. Otrzymujecie nie tylko profesjonalny film ślubny Kraków ale również kompleksową obsługę fotograficzną
i filmową.

Filmowanie ślubów Kraków czyli pomysł na przyjęcie poza miastem

Zanim przejdziemy do szczegółów pracy filmowca ślubnego i opowieści o tajnikach najlepszych filmów ślubnych chcielibyśmy napiąć kilka słów na temat lokalizacji przyjęcia. Miejskie wesela zajmują ciepłe miejsce w naszych sercach ze względu na oryginalny klimat przyjęć jakie odbywają się w miastach, szczególnie industrialnej, pofabrycznej odsłonię lub przyjęć glamour w tarasach z panoramą na śródmieście. Jest to zawsze świetna okażą do zrealizowania artystycznego filmu ślubnego, teledysku mniej sentymentalnego i bardziej dynamicznego, a jak wiecie sentymentalne filmy ślubne są naszą specjalnością, jednak lokalizacja przyjęcia ma wiele zalet i tak było również w przypadku Karin i Patryka. Zerknijcie na krótką zapowiedź jaką zrealizowaliśmy dla nich jako wstęp do publikacji dłuższego teledysku ślubnego. Przyjęcia odbyło w Imperial Wedding w Otfinowie i było cudownym plenerowym weselem, które na długo zapamiętamy.

Co raz częściej obserwujemy trend, że naprawdę zachwycające miejsca na przyjęcie ślubne, w których można też zorganizować ślub plenerowy zlokalizowane są poza miastami, albo na ich dalekich obrzeżach. Owszem dalsza lokalizacja przyjęcia szczególnie jeśli Wy i Wasi goście mieszkacie np. Krakowie może rodzić pewne trudności, jednak dojazd w granicach kilkudziesięciu kilometrów nie wydaje się być logistycznym koszmarem, tym bardziej więc niech Was to nie powstrzymuje przed wyborem wymarzonej lokalizacji.

Fotografia ślubna Kraków, tworzymy filmy i zdjęcia

Zapoznając się z naszą ofertą możecie zobaczyć, że zajmujemy się nie tylko filmami ale i fotografią. Dzięki czemu możecie uzyskać od nas kompleksową obsługę fotograficzną i filmową, która uwieczni Wasz ślub i wesele. Fotografia ślubna to coś czym zajmujemy się już ponad 10 lat i był to wspaniały czas, współprac z cudownymi ludźmi, ale obfitował on także w wiele okazji do zdobywania cennego doświadczenia, za które jesteś wdzięczni.

Kamerzysta ślubny Kraków, dlaczego lokalizacja nas nie ogranicza

Najlepszy film ślubny powstaje zawsze tam gdzie są nasze Pary. Bez względu na to czy jest to film ślubny w Warszawie, czy też filmowanie wesel w Krakowie, dokładamy wszelkich starań żeby nasza praca zaowocowała wspaniałym filmem dla Was. Jesteśmy z Łodzi i jest to najwspanialsza lokalizacja dla kamerzysty na wesele z tego jednego błachego powodu, że wszędzie mamy blisko. W którykolwiek zakątek kraju nas nie zaprosicie możemy do Was przyjechać, żebyśmy mogli wspólnie stworzyć coś niepowtarzalnego. Poza tym Łódź to najwspanialsze miasto do życia, polecamy je serdecznie jeśli macie ochotę na weekend w ciekawym miejscu,

Inny nasz film weselny zrealizowany w podobnym klimacie znajdziecie tutaj: Teledysk ślubny.

Zdjęcia ślubne z przyjęcia w centrum Łodzi możecie znaleźć tutaj: Reportaż ślubny – Diana i Tomasz – Hotel Andels.

film ślubny Kraków, film ślubny Kraków, film ślubny Kraków,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT