film ślubny i fotografia ślubna

Jesteśmy dla Was, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy

NASZE USŁUGI SĄ ODZWIERCIEDLENIEM NASZEJ PASJI

W tym wyjątkowym dniu najważniejsze jest, by sprawić aby ta cudowna chwila, jaką jest ślub dwojga ludzi,
na zawsze została w pamięci, będąc równocześnie jednym z najszczęśliwszych wspomnień.

poznaj nasze wyjątkowe pary
Fotografia i Film ślubny Łódź Warszawa

Naszą pasją jest tworzenie fotografii i filmów ślubnych, dzięki którym najważniejsze momenty z Waszego Ślubu zostaną zatrzymane, zachowując urok, radość, czasem łzy szczęścia. Tworzenie reportaży filmowych jest naszą pracą, jednak przede wszystkim jest pasją, która niezmiennie motywuje nas do ciągłego szukania piękna, do utrwalania wszystkich ulotnych chwil, które towarzyszą nam każdego dnia. 

Wybierając nas jako osoby, które uwiecznią Wasze najpiękniejsze święto otrzymujecie pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z całkowitą odpowiedzialnością gwarantujemy, że każdy kadr będzie tworzony z myślą o Was i dla Was, byście w przyszłości niejednokrotnie wracali do stworzonych przez nas pamiątek. Nasze filmy ślubne zostały docenione w wielu konkursach, między innymi przez Worldwide Event Videographers Association.

Film ślubny Łódź Film ślubny Łódź

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT