POZNAJ NAS

Inspirują nas ludzie i ich historie.

Nasza filozofia

Lubimy o sobie myśleć, że jesteśmy storytellerami, gdyż ostatecznie wszystko sprowadza się do opowieści. Wierzymy, że ludzi łączy pragnienie opowiedzenia swojej historii. Naszym celem jest tworzenie takich fotografii i filmów ślubnych, do których z przyjemnością wrócicie po latach, żeby kolejny raz doświadczyć tych samych emocji i wzruszeń. Cudownie byłoby myśleć, że są to filmy ponadczasowe. Inspirują nas ludzie i ich historie, jesteśmy dumni że możemy je z wami opowiadać.

Przemek

Fotografia i filmy ślubne zajmują mnie już ponad dekadę. Zawsze wiedziałem, że chce robić w życiu właśnie to. Pasjonują mnie rowerowe przygody i muzyka. Zawodowo najbardziej zajmują mnie filmy dokumentalne oraz fotografia architektury i kulinarna. Jestem umiarkowanym optymistą. To ja będę Wam towarzyszył w czasie Waszego Ślubu.

filmy ślubne kameralowe Przemek
filmy ślubne

Asia

Firmowa organizatorka i edytorka. To ja montuje Wasze filmy ślubne, wybieram muzykę, dbam o każdy detal. Poza tym zajmuje się wszystkim co związane z tak zwanym back office. Cechuje mnie jak to nazywam radosny stoicym, uwielbiam kuchnię roślinną. Jestem wielką pasjonatką kina i wszystkim co wiązane z nieruchomościami i architekturą.

Zespół

Rozumiemy, że proces tworzenia u swojej podstawy ma wspólne działanie i łączenie sił dla wspólnego celu, dlatego stawiamy na prace w zespole i często możecie u nas spotkać bliskich nam współpracowników. Jeśli zdecydujecie się na pakiet z 2 operatorami lub fotografię i filmy ślubne jednocześnie, będą z Wami również Filip lub Tomek.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT