Sylwia & Piotr – Romantyczna sesja ślubna w Trójmieście

Fotograf ślubny Gdańsk

Wspólnie z Sylwią i Piotrem łapaliśmy ostatnie słoneczne promienie, udało się trafić z pogodą, dzięki czemu wizyta W Trójmieście zaowocowała wieloma fantastycznymi zdjęciami. Z wielką przyjemnością wybieramy się z naszymi Parami na plenery ślubne w różnych miejscach Polski. To jest wspaniała okazja, do wykonania zdjeć w nowej lokalizacji i wykonania zupełnie niestandardowych kadrów. Praca fotografa ślubnego w Gdańsku musi być wspaniałym zajęciem, ponieważ nie tylko Gdańsk ale całe Trójmiasto obfitują w ogromną liczbę fantastycznych miejsc do zdjęć.

Fotograf ślubny Gdańsk, czyli morze, klify, architektura…

Przekonajcie się co udało nam się zrealizować z Sylwia i Piotrkiem. Ich plener ma w sobie zarówno ujęcia z plaży jak i starego miasta ze wspaniała gdańska architekturą. Z przyjemnością realizowało się sesję z tak dużymi możliwościami jakie daje Trójmiasto. W pełni rozumiemy dlaczego Klif Orłowski stał się tak popularny jeśli chodzi o fotografię ślubną, jest to miejsce niesłychanie urocze do fotografowania.

Jeśli na stałe mieszkacie nad morzem i macie ochotę na plener z fotografem, któremu nie opatrzyły się jeszcze gdańskie kamienice, sopockie molo, czy wspomniany wyżej klif, dajcie znać, chętnie zrealizuje dla Was plener. Jeżeli nie mieszkacie na stałe w Trójmieście i chcielibyście zrobić zdjęcia w innej scenerii niż, którą widzicie na codzień zapraszamy.

Tymczasem, zobaczcie co udało nam się zrobić podczas zdjęć Sylwii i Piotra.

Inne miejskie plenery w naszym z naszym udziałem możecie znaleźć tutaj: ZDJĘCIA

Szczególnie polecamy: Plener z Nowego Jorku

Ciekawe miejsca na plenery w Trójmieście możecie najeść tu: Gdańsk

Fotograf ślubny Gdańsk

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT