Sara & Michał – Wzruszający ślub plenerowy w ogrodzie

Fotografia ślubna rządzi się swoimi prawami, dlatego szczególnie w reportażu staramy się oddać niepowtarzalny klimat ceremonii, emocje jej towarzyszące. Na wszystkie te elementy wielki wpływ ma lokalizacja, szczególnie w przypadku ślubów cywilnych.

Jesteśmy wielkimi fanami wszelkich ślubów plenerowych, dlatego kiedy Sara i Michał dali nam znać, że ich ślub odbędzie się w ogrodzie zareagowaliśmy bardzo entuzjastycznie.

Więcej reportaży z plenerowymi ślubami znajdziecie tutaj: https://kameralowe.pl/justyna-i-lukasz-plenerowy-slub-w-klimacie-boho-rancho-stefanow/

Dworek, w którym brali ślub Sara i Michał jest tu: http://dworek-amber.pl

fotografia ślubna Łódź

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT