Kamila & Radek- Romantyczny Ślub z plenerem w górach

Plener ślubny na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Góra Zborów sesja ślubna Kamili i Radka. Prezentujemy trailer filmu wyjątkowych, bardzo pozytywnych osób, z którym współpracy życzylibyśmy sobie cyklicznie. Istnieje taki specyficzny moment w naszej pracy, kiedy się czuje, że nasze wyobrażenie o tym jak ma wyglądać film i zdjęcia dokładnie pokrywają się z marzeniem Pary Młodej. Jest to sytuacja cudownie komfortowa, w której obie strony komunikują się praktycznie bez słów.

Kamila i Radek zdecydowali się na ślub w łódzkiej Katedrze, której monumentalny charakter fantastycznie współgra z klimatem Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Sesja ślubna na Górze Zborów wydawała się tutaj naturalnym wyborem. Warunki jakie się tam pojawiają podczas golden hour, wspaniale oddają subtelny, miękki klimat romantycznego filmu ślubnego.

Góra Zborów sesja ślubna, czyli nie tylko film

Trudno byłoby się oprzeć pokusie wykonania kilku zdjęć przy okazji pleneru filmowego. Niewątpliwie są to zalety łączenia w sobie roli fotografia i filmowca ślubnego. Jeśli tylko nadarza się okazja, zawsze poza filmem staramy się wykonać kilka dodatkowy ujęć. Zdaje się, że udało się uchwycić szczególną atmosferę tego dnia nie tylko na filmie.

Więcej naszych górskich sesji możecie znaleźć tutaj: filmowa sesja ślubna w górach.

góra zborów sesja ślubna

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT