Olga & Kamil – Wesele w Dolinie Baryczy

W Górecznik Hotel malowniczo położonym w Dolinie Baryczy powstał nasz ostatni teledysk ślubny, który zrealizowaliśmy dla Olgi i Kamila. Z przepięknym plenerowym ślubem humanistycznym oraz energetycznym i wzruszającym weselem.

Ślub humanistyczny w plenerze

Dzień rozpoczęliśmy od przygotowań zrealizowanych na terenie Górecznika – hotelu, którym Olga i Kamil zdecydowali świętować swój wyjątkowy dzień. Uroczystość zaplanowano przy Pałacu Myśliwskim Radziwiłłów w Antoninie. Ten oryginalny budynek zaprojektowany przez Schinkela wraz z kompleksem parkowym, niegdyś służył za letnią rezydencje Radziwiłłom, podobno można w niby było usłyszeć nawet samego Chopina. W tym zacnym towarzystwie, Olga i Kamil przysięgali sobie podczas wzruszającej humanistycznej ceremonii.

Musimy tutaj dodać, że ogromnie lubimy wszelkie plenerowe śluby, a szczególnie te humanistyczne. Jednak bywają one również nie lada wyzwaniem, z dość prozaicznego powodu, są dużo krótsze, niż ślubowania bardziej tradycyjne. Wymagają więc od nas szczególnie wytężonej uwagi.

Górecznik Hotel

Przyjęcie odbyło się w Górecznik Hotel, położonym w Dolinie Baryczy przepięknym Parku krajobrazowym z bogatą fauną i florą. W restauracji przywitały nas zielone dekoracje wspaniale wkomponowane w klimat obiektu. Bardzo zielona okolica z otoczeniem wody były wspaniałą okazją dla gości na chwile wytchnienia po wyczerpującej zabawie na parkiecie.

Plenerowa sesja ślubna 

Zawsze jesteśmy ukontentowani, kiedy Para Młoda jest w stanie wygospodarować chwile na kilka ujęć plenerowych w trakcie wesela. Tym razem skorzystaliśmy z okazji wykorzystania samochodu jakim był zabytkowy kabriolet Triumph Spitfire. Przy wsparciu goden hour oraz korzystają z pięknej pogody zrealizowaliśmy klika dodatkowych ujęć, które zdobią teledysk ślubny Olgi i Kamila. 

Mamy nadzieję, że raduje on Wasze serca gdy go oglądacie tak samo jak nasze przy jego tworzeniu. 

Jeśli szukacie innych naszych klipów w plenerami w dniu ślubu możecie zajrzeć tutaj: Magdalena & Mateusz – Rustykalne wesele w Stodole Celinka .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT