Diana & Tomasz – Nowoczesne przyjęcie ślubne w centrum Łodzi – Hotel Andels

Hotel Andels przepięknie położony w samym sercu miasta, stał się świadkiem złączenia ze sobą dwóch żyć – Diany i Tomasza.

Ogromnym zaufaniem zostaliśmy obdarzeni przez Dianę i Tomasza, powierzyli nam wykonanie zarówno reportażu zdjęciowego jak i filmu ślubnego. Prezentujemy reportaż z dnia ślubu. Piękny ślub oraz organizacja dopięta na ostatni guzik pozwoliły na powstanie pięknych zdjęć upamiętniających ten niezwykle ważny dzień.

Reportaż zdjęciowy w podobnym miejskim klimacie, możecie znaleźć tutaj: Kasia & Artur – Jesienny ślub plenerowy w Łodzi

Jeśli interesują Was miejskie sejm ślubne, to odsyłamy jeszcze do weneckiego pleneru: Kasia & Artur – Plener ślubny w Wenecji

hotel Andels

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT