Karin & Patryk – Wesele w plenerze Imperial Wedding

Imperial Wedding bajkowe miejsce stworzone do organizacji plenerowych przyjęć, stało się naszym odkryciem sezonu 2022 za sprawą Karin i Patryka.

Ślub Kościelny w Otfinowie

Rozpoczęliśmy od ceremonii w Kościele Apostołów Piotra i Pawła w Otfinowie. Imponującej neogotyckiej świątyni, z bardzo bogatymi detalami architektonicznymi. Akompaniament kwartetu smyczkowego, którego muzycy byli gośćmi Karin i Patryka oraz wspaniały orszak złożony z pięciu par, który prowadził Parę Młodą
do ołtarza wspaniale oddał atmosferę tej chwili oraz charakter monumentalnego kościoła.

Zwróćcie uwagę na krzyżowo-żebrowe sklepienie w głębokim niebieskim kolorze, ozdobione białymi szarfami. Jeśli można sobie wyobrazić wymarzone wnętrze nadające nastrój tak wspaniałeś ceremonii jak ślub, to z pewnością jest to świątynia w Otfinowie.

Imperial Wedding

Przyjęcie odbyło się w Imperial Wedding, które jest urokliwym miejsce wymarzone do organizacji wesela lub ślubu w plenerze. Położenie w odległości około 1,5 km od kościoła w Otfinowie, nie mogłoby być bardziej dogodne. W otoczeniu parku o powierzchni 6 hektarów, znajduje się aż nadto miejsca do organizacji atrakcji dla gości i jeszcze dwór…

Dwór Jordan-Stojowskich z XIX w.

Na terenie posiadłości znajdziecie rozległy klasycystyczny Dwór Jordan-Stojowskich herbu Trąby, rodziny która zamieszkiwała go jeszcze przed II wojną światową. Aktualnie budynek nadgryziony zębem czasu nadaje się do remontu, ale mimo to nadal dodaje majestatu okolicy, uświetniając przyjęcia w plenerze odbywające się nieopodal.

Wesele w namiocie – Imperial Wedding

Nieopodal Dworu Jordan-Stojanowskich umiejscowione jest główne miejsce przyjęć w Imperial Wedding. Namiot z białym dachem, przepięknie podwieszonym od wewnątrz robi ogromne wrażenie, a kryształowy żyrandol dodaje eleganckiego charakteru wnętrzu. Ściany są transparentne dzięki czemu cały czas macie kontakt z przyrodą i bujną zielenią otaczającą namiot.

Z pewnością jest to miejsce na eleganckie przyjęcia w bardzo naturalnym klimatem bez zadęcia. Odporne na nieprzychylność pogody, ponieważ w razie deszczu impreza odbywa się pod dachem namiotu. Możecie czuć się spokojnie, ponieważ pogoda zwyczajnie Was nie zaskoczy.

Poświęćmy jeszcze słowo dekoracjom. Białe krzesła bez pokrowców i ciemniejsze obrusy w kolorze cappuccino, bardzo przypadły nam do gusty i jak widzicie na zdjęciach i filmie ślubnym prezentowały się doskonale i bardzo elegancko. Do tego kwiatowe dekoracje w stylu trendów z tego roku.

Wszystkie te elementy złożyły się w jedną całość, żeby w dniu ślubu Karin i Patryka w Imperial Wedding zrobić przede wszystkim na gościach ale również na nas wielka wrażenie.

Idealny film ślubny

Musimy przyznać, że wesele Karin i Patryka w Imperial Wedding jest jednym z naszych ulubionych z tego sezonu. Klimat przygotowań z druhnami i drużbami bardzo ciekawi wypadł w filmie ślubnym i harmonijnie koresponduje z uroczystą atmosferą kościoła Apostołów Piotra i Pawła w Otfinowie. Udało się nam dobrze go uchwycić w krótkiej jedno minutowej zapowiedzi filmu, utrzymanej w klimacie klasycznego kina, którą możecie zobaczyć we wpisie na naszym blogu.

W dłuższym teledysku ślubnym mieliśmy okazję oddać całą energię jaka tego dnia towarzyszyła nam wszystkim, dynamikę między Parą Młodą i ich gośćmi oraz atmosferę jaka powstała z połączenia jej z klimatem Imperial Wedding. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że się nam to udało.

Dodając jeszcze trzy słowa na temat ujęć plenerowych zrealizowanych w dniu ślubu, które są bardzo miłym urozmaiceniem w obu klipach. Ujęcia i zdjęcia wykonaliśmy przy klimatycznej huśtawce zawieszonej na ogromnym starym drzewie, tuż przy namiocie, w którym odbywało się przyjęcia ze starym dworem w tle. Mimo, że jest ich tylko kilka dodają filmowi wiele lekkości, ten moment pozwolił również na uchwycenie tego o co chodzi w naszej pracy, czyli unikalnych emocji jakie wtedy miały szanse zaistnieć. Z przyjemnością możemy przyznać, że się nam to udało.

Jeśli jesteście ciekawi innych naszych filmów z weselami w podobnym klimacie, możecie zobaczyć klip Karoliny i Sebastiana ze Stodoły Wszystkich Świętych, gdzie poza plenerowym weselem odbył się również cudowny plenerowy ślub.

Inny plenerowy ślub, który może być dla Was interesujący to, jesienna miejska uroczystość Kasi i Artura:
Kasia & Artur – Jesienny ślub plenerowy w Łodzi. Zostawiam Wam link do reportażu zdjęciowego ze ślubu i wesela. Nie poprzestaliśmy jednak na tym z Kasią i Arturem i niedługo później powstał włoski plener, który do dziś wspominamy bardzo ciepło, jeśli jesteście ciekawie możecie zobaczyć go tutaj: Plener ślubny w Wenecji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT