Izabela & Piotr – Emocjonujące wesele w Przysiółku Kresy 

Poznajcie Izę i Piotra, wyjątkowa parę, wulkany energii, którą udało im się podzielić z wszystkimi gośćmi, co zaowocowało wspaniałą zabawą i emocjonującym klimatem na parkiecie. 

Fotografia ślubna bez przygotowań? 

Fotografia ślubna dla Izy i Piotra był jednym z tych zleceń, które realizowaliśmy bez fotografowania przygotowań. Czyli bez ujeść z makijażu, fryzjera, czy też składania sukni ślubnej. W naszej pracy nie zdarza się to często, jednak już kilkukrotnie mieliśmy okazję realizować takie zlecenia. Jak wkrótce zobaczycie, takie zdjęcia ślubne nie ustępują niczym standardowemu reportażowi. Zwyczajnie nie nie ma tutaj zawartych momentów przed ceremonią. Jest wiele powodów, dla których Pary decydują się na zdjęcia bez przygotowań, na przykład obecność dodatkowych osób jest dla nich zbyt stresująca, źle się czują przed obiektywem, lub po prostu nie chcą uwieczniać tej części dnia ślubu. Dla nas nie jest to przeszkoda. Oczywiście fotografie z przygotowań wspaniale wzbogacają reportaż zdjęciowy, tak samo jak robią to ujęcia w filmie ślubnym. Jednak jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie tego robić, nie przeszkodzi na to w zrealizowaniu wyjątkowych zdjęć ze ślubu i wesela. 

Zaczniemy od ślubu 

Zdjęcia rozpoczęliśmy od przyjazdu Izy i Piotra do kościoła. Ceremonia była bardzo serdeczna, a białe dekoracje i kwiaty współgrające z bukietem Panny Młodej, prezentowały się wspaniale. 

Piękne dekoracje ślubne 

Przyjęcie zaplanowano z Przysiółku Kresy, jest to zielony zakątek niedaleko Bełchatowa. Nie była to nasze pierwsze zdjęcia ślubne w tym miejscu, więc wiedzieliśmy że możemy się spodziewać pięknie udekorowanej sali. Szczególnie, ze pieczę nad tym dniem w imieniu Pary Młodej przejęła Gosia z Project Wedding. Stoły prezentowały się wspaniale, ciemne ciemnozielone obrusy, ze złotymi dodatkami, są zawsze doskonałym wyborem. Cudownie magicznym elementem były też światełka zawieszone przez Gosię i jej zespół też pod sufitem i na ścianach. Dzięki nam na przyjęciu panował magiczny nastrój. Wspaniale prezentują się one na fotografiach.  

Magik malarz? 

Swoje wesele Iza i Piotr uświetnili też kilkoma atrakcjami, w śród nich był szczególny pokaz, czegoś na pograniczu sztuki i magii. Dokładniej artysta malował na czarnym płótnie, czarnym pędzlem, co początkowo budziło wielką konsternację. Jednak finalnie tajemniczy malarz obsypał obraz złotym proszkiem i naszym oczom ukazały się portrety Izy i Piotrka. 

Z przyjemnością wykonaliśmy dla Izy i Piotra nie tylko fotografie ślubne, ale też film. Wspaniale wspominamy współpracę z nimi, jak również z cała ekipa stojącą za tym przepięknym ślubem.

Linka do strony Gosi z Project Wedding znajdziecie tutaj: http://project-wedding.pl

Więcej naszych zdjęć w podobnym klimacie tutaj: https://kameralowe.pl/paulina-mateusz-slub-w-stylu-botanical-vintage-stary-folwark-tworzyjanki/

fotografia ślubna

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlał Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]