Justyna & Łukasz – Plenerowy Ślub w klimacie boho – Rancho Stefanów

Wracamy z nową publikacją filmu ślubnego Justyny i Łukasza, którzy zorganizowali wspaniałe przyjęcie w rustykalnym w stylu w Ranczo Stefanów. Mieliśmy również przyjemność zrealizować z nimi plener w okolicach Pensjonatu Fregata, nad brzegiem Jeziora Bystrzyckiego w górach Sowich, piękno natury, niesamowite widoki możemy podziwiać w trailerze. Długo szukaliśmy muzyki łączącej bardzo romantyczny charakter pleneru z żywiołowym klimatem przyjęcia. Justyna i Łukasz zarazili swoją energią wszystkich gości, a ślub w plenerze pięknie dopełniły przeczytane wzajemnie listy, które na zawsze pozostaną w ich sercach.

Niezmiennie od lat dziękujemy za super współpracę perfekcyjnym Kamila Kędziora Team, którzy są autorami zdjęcia będącego okładką do filmu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Nasz pasją jest tworzenie obrazów, dzięki którym najważniejsze momenty z Waszego Ślubu zostaną zatrzymane, zachowując urok, radość, czasem łzy szczęścia.

OFERTA

Oferujemy filmy ślubne tworzone za pomocą lustrzanek cyfrowych. Posiadamy kilka pakietów, które możemy dopasować do Państwa potrzeb. Działamy na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]