Ola & Tomek – Rustykalny Plener Ślubny

Rustykalny plener ślubny Oli i Tomka był jedną z naszych lubionych realizacji w tym sezonie. Magia filmu ślubnego zadziałała tutaj w 100%.

Rustykalny Plener Ślubny
Rustykalny Plener Ślubny

Jeśli jesteście ciekawi innych filmów z plenerami w tym stylu, możecie zajrzeć tutaj: Paulina & Damian – Magiczny plener ślubny w górach

Kilka zdjęć z pleneru jakie wtedy udało nam się zrobić, kto mógłby sobie odmówić przy takiej okazji, możecie zobaczyć tutaj: Ola & Tomek – Romantyczna sesja zdjęciowa na Kaszubach

Informacje o perle architektonicznej za jaką można uważać Zamek w Łapalicach, możecie znaleźć tu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT