DAJCIE NAM ZNAĆ

Pozostawiamy do Waszej dyspozycji formularz kontaktowy, dzięki któremu możecie zadawać nam pytania. Wypełnienie wszystkich pól ułatwi nam wstępną wycenę Waszego zapytania. Jeśli jesteście z Łodzi lub okolic chętnie umówimy się na spotkanie, w trakcie którego będzie możliwe zaprezentowanie całego naszego portfolio, ale również będzie okazja do poznania Waszych oczekiwań i pomysłów, które chcielibyście zrealizować w dniu Ślubu.

NASZE DANE

Jeśli jednak wolicie napisać nam po prostu maila, lub zadzwonić, zróbcie to śmiało!

Lokalizacja: Łódź (miejsce pracy nieograniczone)
Tel: +48 509 030 196
Email: kontakt@kameralowe.pl


  Czy jesteś zainteresowany/ana ofertą fotograficzną?


  O NAS

  Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

  OFERTA

  Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

  KONTAKT