Maciej & Alka – Oryginalne zaproszenia ślubne

Z przyjemnością prezentujemy dziś na teledysk Macieja i Alki, którzy zdecydowali się w bardzo nietuzinkowy sposób zaprosić gości na swój ślub. Ich pomysł jest wyjątkowy nie tylko ze względu na to, że postanowili wybrać teledysk ślubny jako formę, ale również z tego powodu, jaki mieli pomysł na ten szczególny rodzaj zaproszenia.

Temat zaproszeń na ślub jest często sprawą, która spędza sen z powiek Par Młodych jeszcze na długo przed tym, zanim zdecydują o innych kwestiach z nim związanych na przykład: fotografie ślubnym, lokalizacji przyjęcia czy też wyborze właściwego filmowca. Na rynku dostępne są przeróżne zaproszenia eleganckie, rustykalne, w klimacie boho oraz glamour, co w zasadzie ułatwia decyzję. Sprawy komplikują się, kiedy chcemy, żeby nasze zaproszenia ślubne były szczególnie wyjątkowe.

Pomysł Macieja i Alki, żeby zaproszenie było filmowe i zrealizowane tak szczególną formą wyrazu, jakim jest taniec, wyszedł od nich samych. Ujęcia zrealizowaliśmy we wnętrzach Łódzkiego Art Inkubatora. Zrewitalizowane wnętrza Fabryki Sztuki, z prostymi ceglanymi ścianami i nowoczesnymi żeliwnymi słupami doskonale współgrają z emocjami tańczących oraz klimatem filmu.

Wspaniale było realizować ten nietypowy projekt, z tak zaangażowana i kreatywną Parą. Jeśli szukacie profesjonalnego wsparcia w realizacji podziękowań dla rodziców, oryginalnych zaproszeń ślubnych, love story czy też pleneru, skontaktujcie się z nami, porozmawiajmy o Waszych pomysłach.

Oryginalne zaproszenia ślubne

Więcej naszych filmów możecie zobaczyć w zakładce film: https://kameralowe.pl/film/

Pamiętajcie, że jesteśmy też na Vimeo: https://vimeo.com/kameralowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Nasz pasją jest tworzenie obrazów, dzięki którym najważniejsze momenty z Waszego Ślubu zostaną zatrzymane, zachowując urok, radość, czasem łzy szczęścia.

OFERTA

Oferujemy filmy ślubne tworzone za pomocą lustrzanek cyfrowych. Posiadamy kilka pakietów, które możemy dopasować do Państwa potrzeb. Działamy na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]