Paulina & Damian – Magiczny plener ślubny w górach

Romantyczna filmowa sesja ślubna w górach była zawsze naszym marzeniem, tym bardziej było nam miło zrealizować je ze wspaniałymi ludźmi.

Urzekło nas jak mocnym uczuciem połączeni są Paulina z Damianem, praca z takimi osobami jest przyjemnością, tym bardziej, gdy przy okazji możemy spełnić nasze marzenie. Film ten jest dla nas naprawdę szczególny, ponieważ paradoksalnie niesprzyjająca deszczowa aura, była po naszej stronie. Bezsprzecznie jest do dla nas niezapomniany plener.

Ogromne podziękowania należą się zespołowi Matragona za możliwość wykorzystania utworu Anarti w naszym filmie. Koniecznie odwiedźcie ich stronę: Matragona.

Więcej filmów w rustykalnym klimacie, znajdziecie tutaj: Paulina & Mateusz – Romantyczny ślub w stylu vintage – Stary Folwark Tworzyjanki

sesja ślubna w górach

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT