Michalina & Christopher – Humanistyczny ślub w Pałacu Ksawerów z plenerem w Nowym Jorku

Na Ślub Michaliny i Krzyśka czekaliśmy długo, bo prawie rok od oszałamiającego pleneru, który wykonywaliśmy jesienią w Stanach Zjednoczonych. W podróży doświadczyłem tylu perypetii, że zasługują na osobny wpis na blogu, gdyby jednak pisać w dużym skrócie, zrealizowanie pleneru fotograficznego i filmowego w Nowym Jorku jest z pewnością spełnieniem marzeń wielu fotografów i filmowców. Miasto jest dokładnie takie, jakie jest w naszych wyobrażeniach, a nawet lepsze. Wspominając ten wyjazd, zawsze ciepło myślę o Michalinie i Krzyśku, którzy mnie tam zaprosili. Kilka miesięcy później spotkaliśmy się w Pałacu Ksawerów, w którego ogrodach Młoda Para złączyła swoje losy podczas wzruszającej ceremonii humanistycznej, później było garden party z prosecco i wspaniałe przyjęcie we wnętrzach pałacu. Niezapomniany wieczór, który z przyjemnością uwieczniliśmy, a dziś prezentujemy trailer tego filmu.

W miedzyczasie pojawił się jeszcze jeden powód, dla którego szczególnie ciepło myślimy o tym filmie. W styczniu zdobył on główną nagrodę w kategorii “Best Colorist” konkursie organizowanym przez Worldwide Event Videographers Association. Jest to dla nas szczególnie miłe wyróżnienie, ponieważ nagrodę tę przyznają nasi koledzy i koleżanki po fachu.

Zdjęcia w nowojorskiej sesji Michaliny i Krzyśka znajdziecie pod tym linkiem: https://www.kameralowe.pl/portfolio_page/michalina-christopher/

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Nasz pasją jest tworzenie obrazów, dzięki którym najważniejsze momenty z Waszego Ślubu zostaną zatrzymane, zachowując urok, radość, czasem łzy szczęścia.

OFERTA

Oferujemy filmy ślubne tworzone za pomocą lustrzanek cyfrowych. Posiadamy kilka pakietów, które możemy dopasować do Państwa potrzeb. Działamy na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]