Monika & David – Międzynarodowy ślub z eleganckim weselem – Zamek Książ

Przedstawiamy Wam cudowny trailer filmu Moniki i Davida, jaki mieliśmy przyjemność wykonać pod okiem Ślubnej Pracowni na zamku Książ. Musimy przyznać, że niezmiennie od dnia ślubu do dzisiaj jesteśmy wzruszeni gdy słyszymy słowa zapisane w listach, które świadczą o pięknej miłości pomiędzy Moniką i Davidem. 

Długo można by wymieniać rozliczne zalety takiej lokalizacji. Ślub na Zamku, to z pewnością marzenie wielu Panien Młodych i doskonała sposobność do urządzenia ceremonii Ślubu w plenerze. Dostojne wnętrza z wysokimi sufitami dzięki pięknym kwiatowym  dekoracjom nadającym im lekkiego rustykalnego charakteru, stały się pięknym ramą dla eleganckiego międzynarodowego ślubu Moniki i Davida. 

W czasie przyjęcia udało się znaleźć chwilę na krótki plener ślubny, który zrealizowaliśmy w zamkowym ogrodzie. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, bardzo polecamy tę formę pleneru, głównie dlatego że pozwala ona uchwycić szczególne emocje dnia Ślubu, uśmiechy, spojrzenia, drżenie rąk… 

Finalnie powstał bardzo elegancki film ślubny w klasycznej, bardzo ponadczasowej formie, oddający jednocześnie doskonałą zabawę i międzynarodową atmosferę, którą powstała na przyjęciu dzięki gościom z całego świata. 

Jeśli tematyka Ślubu na Zamku jest Wam bliska, więcej inspiracji możecie znaleźć na plenerowej sesji Diany i Tomasza zrealizowanej na Zamku w Mosznej, link poniżej:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlał Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]