Monika & David – Międzynarodowy ślub z eleganckim weselem – Zamek Książ

Przedstawiamy Wam cudowny trailer filmu Moniki i Davida, jaki mieliśmy przyjemność wykonać pod okiem Ślubnej Pracowni na zamku Książ. Musimy przyznać, że niezmiennie od dnia ślubu do dzisiaj jesteśmy wzruszeni gdy słyszymy słowa zapisane w listach, które świadczą o pięknej miłości pomiędzy Moniką i Davidem. 

Długo można by wymieniać rozliczne zalety takiej lokalizacji. Ślub na Zamku, to z pewnością marzenie wielu Panien Młodych i doskonała sposobność do urządzenia ceremonii Ślubu w plenerze. Dostojne wnętrza z wysokimi sufitami dzięki pięknym kwiatowym  dekoracjom nadającym im lekkiego rustykalnego charakteru, stały się pięknym ramą dla eleganckiego międzynarodowego ślubu Moniki i Davida. 

W czasie przyjęcia udało się znaleźć chwilę na krótki plener ślubny, który zrealizowaliśmy w zamkowym ogrodzie. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, bardzo polecamy tę formę pleneru, głównie dlatego że pozwala ona uchwycić szczególne emocje dnia Ślubu, uśmiechy, spojrzenia, drżenie rąk… 

Finalnie powstał bardzo elegancki film ślubny w klasycznej, bardzo ponadczasowej formie, oddający jednocześnie doskonałą zabawę i międzynarodową atmosferę, którą powstała na przyjęciu dzięki gościom z całego świata. 

Jeśli tematyka Ślubu na Zamku jest Wam bliska, więcej inspiracji możecie znaleźć na plenerowej sesji Diany i Tomasza zrealizowanej na Zamku w Mosznej, link poniżej:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Nasz pasją jest tworzenie obrazów, dzięki którym najważniejsze momenty z Waszego Ślubu zostaną zatrzymane, zachowując urok, radość, czasem łzy szczęścia.

OFERTA

Oferujemy filmy ślubne tworzone za pomocą lustrzanek cyfrowych. Posiadamy kilka pakietów, które możemy dopasować do Państwa potrzeb. Działamy na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]