Karolina & Sebastian – Plenerowe wesele w rustykalnym klimacie – Stodoła Wszystkich Świętych

Oczyszczalnia zwana Stodołą Wszystkich Świętych

Karolina i Sebastian zaprosili nas na plenerowy ślub połączony z cudownym weselem w bardzo Stodole Wszystkich Świętych nazywanej inaczej Oczyszczalnia. Plenerowe śluby ostatnio prawdziwie podbijają serca Par Młodych i szczerze mówiąc, również nasze. Atmosfera jest na nich zwykle szczególna, intymna. Ślub Karoliny i Sebastiana również taki był. Potem udaliśmy się na przyjęcie z klimacie slow weeding, nastroje dopisały wszystkim, co mamy nadzieję doskonale widać na filmie jaki jest efektem naszej współpracy z tą wspaniałą Parą.

Inne ciekawy ślub w plenerze, możecie znaleźć tutaj: Michalina & Christopher – Humanistyczny ślub w Pałacu Ksawerów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]