Alka & Maciej – Oryginalne zaproszenia ślubne

Prezentujemy oryginalne zaproszenia ślubne Alki i Macieja, którzy zdecydowali się w bardzo nietuzinkowy sposób zaprosić gości na ślub.

Ich pomysł jest wyjątkowy nie tylko ze względu na to, że postanowili wybrać teledysk ślubny jako formę, ale również z tego powodu, jaki mieli pomysł na ten szczególny rodzaj zaproszenia.

Temat zaproszeń jest często sprawą, która spędza sen z powiek Par Młodych jeszcze na długo przed tym, zanim zdecydują o innych kwestiach z nim związanych na przykład: fotografie ślubnym, lokalizacji przyjęcia czy też wyborze właściwego filmowca. Na rynku dostępne są przeróżne opcje eleganckie, rustykalne, w klimacie boho oraz glamour, co w zasadzie ułatwia decyzję. Sprawy komplikują się, kiedy chcemy, żeby nasze zaproszenia ślubne były szczególnie wyjątkowe.

Pomysł Macieja i Alki, żeby zaproszenie było filmowe i zrealizowane tak szczególną formą wyrazu, jakim jest taniec, wyszedł od nich samych. Ujęcia zrealizowaliśmy we wnętrzach Łódzkiego Art Inkubatora. Zrewitalizowane wnętrza Fabryki Sztuki, z prostymi ceglanymi ścianami i nowoczesnymi żeliwnymi słupami doskonale współgrają z emocjami tańczących oraz klimatem filmu.

Wspaniale było realizować ten nietypowy projekt, z tak zaangażowana i kreatywną Parą. Jeśli szukacie profesjonalnego wsparcia w realizacji podziękowań dla rodziców, oryginalnych zaproszeń ślubnych, love story czy też pleneru, skontaktujcie się z nami, porozmawiajmy o Waszych pomysłach.

Oryginalne zaproszenia ślubne,

Więcej naszych filmów możecie zobaczyć w zakładce film: https://kameralowe.pl/film/

Pamiętajcie, że jesteśmy też na Vimeo: https://vimeo.com/kameralowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT