Michalina & Christopher – Humanistyczny ślub w Pałacu Ksawerów

Pałac Ksawerów, a dokładniej ogrody Pałacu Ksawerów stały się świadkiem cudownego zwieńczenia historii miłości Michaliny i Christophera.

Wesele w Pałacu Ksawerów, ale najpierw niesamowity plener

Na ich ślub czekaliśmy długo, bo prawie rok od oszałamiającego pleneru, który wykonywaliśmy jesienią w Stanach Zjednoczonych. W podróży doświadczyłem tylu perypetii, że zasługują na osobny wpis na blogu, gdyby jednak pisać w dużym skrócie, zrealizowanie pleneru fotograficznego i filmowego w Nowym Jorku jest z pewnością spełnieniem marzeń wielu fotografów i filmowców. Miasto jest dokładnie takie, jakie jest w naszych wyobrażeniach, a nawet lepsze.

Wspominając ten wyjazd, zawsze ciepło myślę o Michalinie i Krzyśku, którzy mnie tam zaprosili. Kilka miesięcy później spotkaliśmy się w Pałacu Ksawerów, w którego ogrodach Młoda Para złączyła swoje losy podczas wzruszającej ceremonii humanistycznej, później było garden party z prosecco i wspaniałe przyjęcie we wnętrzach pałacu. Niezapomniany wieczór, który z przyjemnością uwieczniliśmy, a dziś publikujemy trailer tego filmu.

Grand Central New Jork sesja ślubna Kameralowe

Garden party – Pałac Ksawerów w najlepszej odsłonie

Garden party jako część przyjęcia ślubnego absolutnie rządzą! Mimo, że nie są zakorzenione w naszych tradycjach ślubnych bardzo często możemy je obserwować na Polskich weselach. Co naszym zdaniem jest fantastycznym trendem. Konieczna jest tutaj oczywiście lokalizacja, która dysponuje odpowiednim miejscem. Pałac Ksawerów zdaje się idealnie do tego nadawać. Garden party Michaliny i Krzyśka uświetnił prosecco van oraz lody. Ponieważ pogoda dopisała, długo można było rozkoszować się letnimi ciepłymi powiewami w ogromnym ogrodzie pałacu. Był to wspaniały moment wytchnienia od głośnych dźwięków przyjęcia oraz czas dla gości na chwile rozmowy. Nie trzeba chyba dodawać, że taki element dodaje weselu trochę nieskrępowanej elegancji, a ma też w sobie wiele z klimatycznych przyjęć w stylu slow wedding.

Pałac Ksawerów doskonale współgrał również z występem doskonałej śpiewaczki operowej, która uświetniła przyjęcie kilkoma utworami w swoim wykonaniu. Prywatnie była związana z Parą Młodą, tym bardziej więc występ ten miał wzruszający charakter.

Najlepszy film ślubny – nagrody

W międzyczasie pojawił się jeszcze jeden powód, dla którego szczególnie ciepło myślimy o tym filmie ślubnym. W styczniu zdobył on główną nagrodę w kategorii “Best Colorist” konkursie organizowanym przez Worldwide Event Videographers Association. Jest to dla nas szczególnie miłe wyróżnienie, ponieważ nagrodę tę przyznają nasi koledzy i koleżanki po fachu. Jasnym jest, że nie robimy filmów dla nagród jednak takie wyróżnienie naszej pracy daje dodatkowego kopa dla jeszcze lepszych realizacji.

Zdjęcia w nowojorskiej sesji Michaliny i Krzyśka znajdziecie tutaj: Michalina & Christopher – Miejski plener ślubny w Nowym Jorku

Inny ciekawy miejski plener ślubny możecie zobaczyć tu: Kasia & Artur – Plener ślubny w Wenecji

pałac Ksawerów 1

Bardzo dziękujemy za cudowna współpracę Michalinie i Krzyśkowi, oraz całej ekipie, która stała za tym fantastycznym dniem – Zebra Prosccco Van, Kamila Kędziora z zespołem, pałac Ksawerów oraz wiele innych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT