Michalina & Christopher – Humanistyczny ślub w Pałacu Ksawerów

Pałac Ksawerów, a dokładniej ogrody Pałacu Ksawerów stały się świadkiem cudownego zwieńczenia historii miłości Michaliny i Christophera.

Na Ślub ich czekaliśmy długo, bo prawie rok od oszałamiającego pleneru, który wykonywaliśmy jesienią w Stanach Zjednoczonych. W podróży doświadczyłem tylu perypetii, że zasługują na osobny wpis na blogu, gdyby jednak pisać w dużym skrócie, zrealizowanie pleneru fotograficznego i filmowego w Nowym Jorku jest z pewnością spełnieniem marzeń wielu fotografów i filmowców. Miasto jest dokładnie takie, jakie jest w naszych wyobrażeniach, a nawet lepsze.

Wspominając ten wyjazd, zawsze ciepło myślę o Michalinie i Krzyśku, którzy mnie tam zaprosili. Kilka miesięcy później spotkaliśmy się w Pałacu Ksawerów, w którego ogrodach Młoda Para złączyła swoje losy podczas wzruszającej ceremonii humanistycznej, później było garden party z prosecco i wspaniałe przyjęcie we wnętrzach pałacu. Niezapomniany wieczór, który z przyjemnością uwieczniliśmy, a dziś prezentujemy trailer tego filmu.

W miedzyczasie pojawił się jeszcze jeden powód, dla którego szczególnie ciepło myślimy o tym filmie. W styczniu zdobył on główną nagrodę w kategorii “Best Colorist” konkursie organizowanym przez Worldwide Event Videographers Association. Jest to dla nas szczególnie miłe wyróżnienie, ponieważ nagrodę tę przyznają nasi koledzy i koleżanki po fachu.

pałac Ksawerów,

Zdjęcia w nowojorskiej sesji Michaliny i Krzyśka znajdziecie tutaj: Michalina & Christopher – Miejski plener ślubny w Nowym Jorku

Inny wspaniały miejski plener ślubny możecie zobaczyć tu: Kasia & Artur – Plener ślubny w Wenecji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]