Ania & Przemek – Plener ślubny w Pasażu Róży

Fotograf ślubny Łódź to jedno z pierwszy fraz jakie wpisujecie w wyszukiwarkę rozpoczynając organizację wesela w Łodzi?

Jeśli poszukujecie fotografa, który wykona dla Was reportaż ślubny oraz wykorzysta potencjał Łodzi
i zrealizuje z Wami plener właśnie tutaj, to dobrze trafiliście. Dziś opowiemy trochę o realizacji plenerów w filmowym mieście oraz o sesji ślubnej Ani i Przemka w Pasażu Róży.

Fotograf ślubny – Łódź miasto możliwości

Zacznijmy od końca, czyli od sesji ślubnej, którą co do zasady robi się już po ślubie. Bardzo często jest tak, że razem z Parą Młodą wyjeżdżamy poza miasto albo nawet poza region, To są zawsze fantastyczne okazje do ciekawych podróży, zrealizowania reportażu w innej lokalizacji oraz po prostu wyzwanie fotograficzne. Nie zawsze jedna jest taka możliwość i nie jest to żadną przeszkodą w uzyskaniu fantastycznych zdjęć plenerowych.

Kwestia lokalizacji sesji ślubnej jest sprawą, nad którą warto dłużej się zastanowić. Oczywiście fantastycznie jest się wybrać w miejsce egzotyczne, plener zagraniczny, sesja w górach lub nad morzem jest ciekawy rozwiązaniem, często jednak nie ma na to czasu lub kwestie logistyczne wydają się być zbyt kłopotliwe.

Tymczasem dla fotografa ślubnego Łódź obfituje w wiele doskonałych miejsc do zdjęć plenerowych. Poniżej znajdziecie ujęcia ze Starego Rynku, który został uświetniony instalacją Jerzego Janiszewskiego „Koncert na wstążki” zrealizowaną we współpracy z Urban Forms. Dla fotografa ślubnego to prawdziwa okazja, ponieważ instalacja jest czasowa. Natomiast zjęcia z energetycznymi wstążkami wyglądają bardzo oryginalnie i magicznie.

Łódź to również pod wieloma względami dom wspaniałej architektury, łódzkie kamienice zaskakują swoją monumentalnością i bogactwem detali, a w ich wnętrzach możecie odnaleźć prawdziwą magię. Nie zapominajmy też o pałacach, pierwszym taki przychodzi na myśl wydaje się Pałac Poznańskiego ale zachwycą Was także Pałac Herbsta albo Fabryka Geyera. Fotograf ślubny z Łodzi odnajdzie się doskonale w Parku Kultury Miejskiej, którego architektura jest ciekawa odmiana od miejskich wieżowców.

Fotograf ślubny Łódź – plener w Pasażu Róży

Nie zapominajmy o Pasażu Róży! Część ujęć podczas pleneru Ani i Przemka wykonaliśmy w Pasażu Róży, który jest jednym z flagowych turystycznych atrakcji naszego miasta. Ta czasochłonna instalacja powstała przy Piotrkowskiej 3 według projektu artystki Joanny Ratajkowskiej. Ściany w podwórzu kamienicy zostały pokryte kawałkami luster. Podwórze robi imponujące wrażenie, choć do fotografowania jest nie lada wyzwaniem, ale warto ponieważ efekty potrafią być zniewalające.

Więcej miejskich sesji ślubnych możecie znaleźć tutaj: Michalina & Christopher – Miejski plener ślubny w Nowym Jorku, albo tu: Kasia & Artur – Plener ślubny w Wenecji.

Fotograf ślubny Łódź czyli 100% reportażu

Tego dnia rozpoczęliśmy na Off Piotrkowska, wizytą Przemka u Barbera, ale też w miejscu które doskonale się fotografuje i z całego serca polecamy je na sesje narzeczeńskie albo krótkie plenery ślubne.

Fotograf ślubny Łódź

Reportaż zdjęciowy Ani i Przemka powstawał w wyjątkowych okolicznościach, emocje mu towarzyszące były ogromne. Przemek zapalony kibic piłki nożnej na kilka chwil przed wypowiedzeniem przysięgi przeżywał konkurs rzutów karnych w trakcie trwania meczu Polska – Szwajcaria na Euro 2016. Mecz zakończył się zwycięstwem polaków, a Przemek z Anią z ulgą mogli przejść do cudownej ceremonii w kościele.

Fotograf ślubny Łódź i czyli przyjęcie do rana

Państwo Młodzi przyjęcie rozpoczęli do pierwszego tańca, a później impreza jak szalona trwała aż do rana. Dla fotografa ślubnego oznacza to pełne ręce roboty ale też wspaniałe efekty tej pracy później. Wesele odbywało się w Dworku Amber, który zaprasza swoją kameralnością oraz ogrodem w śródziemnomorskim stylu.

Przemiło wspominamy współpracę z Anią i Przemkiem, szczególnie ciepło nam się kojarzy, ponieważ też jesteśmy fanami piłki nożnej i przeżywaliśmy wraz Przemkiem te wielkie emocje związane z meczem. Życzymy sobie skrycie więcej takim uroczych współprac.

Inny nasze reportaż zdjęciowy zrealizowany w tej samej lokalizacji, tj. w Dworku Amber tym razem jednak ze ślubem cywilnym, który obył się w ogrodzie dworku, zobaczycie tutaj: Sara & Michał – Wzruszający ślub plenerowy w ogrodzie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT