Paulina & Damian – Magiczny plener ślubny w górach

Urzekło nas to jak mocnym uczuciem połączeni są Paulina z Damianem, praca z takimi ludźmi zawsze jest przyjemnością, tym bardziej, gdy przy okazji możemy spełnić nasze marzenie o zrobieniu pleneru w deszczu w górach. Film ten jest dla nas naprawdę szczególny, ponieważ paradoksalnie niesprzyjająca deszczowa aura, była po naszej stronie. Bezsprzecznie jest do dla nas magiczny plener ślubny w górach.

Ogromne podziękowania należą się zespołowi Matragona za możliwość wykorzystania utworu Anarti w naszym filmie. Koniecznie odwiedźcie ich stronę: http://matragona.pl

Więcej filmów w rustykalnym klimacie, znajdziecie tutaj: https://kameralowe.pl/paulina-mateusz-romantyczny-slub-w-stylu-vintage-stary-folwark-tworzyjanki/

film ślubny

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlał Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]