Paulina & Mateusz – Romantyczny ślub w stylu vintage – Stary Folwark Tworzyjanki

Ślub w deszczowy, pochmurny dzień? Plener w opuszczonym pałacu? To jest opowieść, która w pełni zasługuje na to, żeby tutaj wybrzmieć. Poznajcie Paulinę i Mateusza, nietuzinkowe osoby, które są bohaterami tej opowieści.

Ciągle pada…

W dzień Waszego śluby od samego wschodu leje jak z cebra. Teoretycznie jest to najgorszy z możliwych scenariusz, praktycznie nie macie na to żadnego wpływu. W przypadku filmu ślubnego tej Pary nie miało to najmniejszego znaczenia, a wręcz można by powiedzieć, że pogoda grała do ich bramki. Klimat tego wesela, deszczowa pogoda, minimalistyczne dekoracje w klimacie botanical vintage, Paulina i Mateusz oraz ich wspaniali przyjaciele i rodzina, to nie mogło się nie udać.

Przygotowania były deszczowe i ciemne, co świetnie współgrało nam z wystrojem Starego Folwarku Tworzyjanki. Pokoje w urodzone w staropolskim stylu, obfitujące w naturalne drewno i kwiatowe motywy, były doskonałą przedślubną scenerią. Stoły udekorowane minimalistycznie, z zielonymi naturalnymi elementami pomagają przygotować przyjaciele Pauliny i Mateusza. Dobre nastroje nikogo nie opuszczają.

Jeszcze bardziej w stylu vintage
Jeśli możemy sobie wyobrazić co może jeszcze bardziej dopełnić klimat vintage, to jest to ślub w starym, maleńkim zabytkowym kościele. Drewniane ścinany, ciemne drewno na zewnątrz, zielone otoczenie, idealnie wprowadzało gości w klimat, jaki niedługo mieli poczuć w Starym Folwarku.

Plener w opuszczonym pałacu

Co może dodać dramaturgii filmowi ślubnemu? Plener w opuszczonym pałacu. To był pomysł Pauliny i Mateusza, świetny pomysł. Plener ślubny nie zawsze musi być romantyczny i tym razem właśnie tak było. Za ich sprawą wyruszyliśmy w zupełnie innym kierunku. W konsekwencji mamy film ślubny w klimacie nori, który doskonale oddaje osobowości i historii naszych bohaterów.

Podsumowując, ślub Pauliny Mateusza ma szczególne miejsce w naszej pamięci. Rodzina atmosfera połączone z szalonym weselem dała wspaniały efekt, który udało się nam uchwycić na filmie. Dodatkowo wiele radości dało nam zrealizowanie samego pleneru. 

ślub w stylu vintage

Link do relacji zdjęciowych z pleneru znajdziecie tutaj: https://kameralowe.pl/paulina-mateusz/

Stary Folwark Tworzyjanki tu: http://staryfolwark.pl/

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Nasz pasją jest tworzenie obrazów, dzięki którym najważniejsze momenty z Waszego Ślubu zostaną zatrzymane, zachowując urok, radość, czasem łzy szczęścia.

OFERTA

Oferujemy filmy ślubne tworzone za pomocą lustrzanek cyfrowych. Posiadamy kilka pakietów, które możemy dopasować do Państwa potrzeb. Działamy na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT

+48 509 030 196
[email protected]