Kasia & Artur – Plener ślubny w Wenecji

Plener ślubny zrealizowany w Wenecji z pewnością jest spełnieniem marzeń wielu filmowców ślubnych.

Klimatyczne wąskie uliczki, fantastyczna architektura, tętniący życiem Plac Św. Marka, wszystko to daje warunki do stworzenia doskonałego filmu ślubnego, nie jest jednak on standardowym włoskim plenerem. Dzięki wyjątkowej parze, takiej jak Kasia i Artur udało nam się stworzyć jedyny w swoim rodzaju materiał, który dziś prezentujemy. Jego realizacja była prawdziwą przyjemnością, podobnie jak tworzenie sesji ślubnej, którą uważamy za szczególnie udaną, a możecie zobaczyć ją tu.

Muzyka: Rom Draculas

plener ślubny
plener ślubny

Kasia & Artur – Plener ślubny w Wenecji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT