Izabela & Piotr – Emocjonujące wesele w Przysiółku Kresy 

Przysiółek Kresy jest miejscem, gdzie wyjątkowa para Iza i Piotr, zdecydowali się zorganizować swoje wesele i stworzyć z gośćmi wspaniały klimat.  

Fotografia ślubna bez przygotowań?

Reportaż ślubny dla Izy i Piotra był jednym z tych zleceń, które realizowaliśmy bez fotografowania przygotowań. Czyli bez ujeść z makijażu, fryzjera, czy też zakładania sukni ślubnej. W naszej pracy nie zdarza się to często, jednak już kilkukrotnie mieliśmy okazję realizować takie zlecenia. Jak wkrótce zobaczycie, takie zdjęcia ślubne nie ustępują niczym standardowemu reportażowi. Zwyczajnie nie ma tutaj ujętych momentów przed ceremonią.

Jest wiele powodów, dla których Pary decydują się na zdjęcia ślubne bez przygotowań, na przykład obecność dodatkowych osób jest dla nich zbyt stresująca, źle się czują przed obiektywem, lub po prostu nie chcą uwieczniać tej części dnia ślubu. Dla nas nie jest to przeszkoda. Oczywiście fotografie z przygotowań wspaniale wzbogacają reportaż zdjęciowy, tak samo jak robią to ujęcia w filmie ślubnym. Jednak, jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie tego robić, nie przeszkodzi nam to w zrealizowaniu wyjątkowych zdjęć.

Zacznijmy od ślubu – ceremonia w Kościele

Zdjęcia rozpoczęliśmy od przyjazdu Izy i Piotra do kościoła. Ceremonia była bardzo serdeczna, a białe dekoracje i kwiaty współgrające z bukietem Panny Młodej, prezentowały się wspaniale. 

Piękne dekoracje ślubne – Przysiółek Kresy

Przyjęcie zaplanowano w Przysiółku Kresy, jest to zielony zakątek niedaleko Bełchatowa. Nie były to nasze pierwsze zdjęcia ślubne w tym miejscu, więc wiedzieliśmy że możemy się spodziewać pięknie udekorowanej sali. Szczególnie, że pieczę nad tym dniem w imieniu Pary Młodej przejęła Gosia z Project Wedding. Stoły prezentowały się wspaniale, ciemnozielone obrusy, ze złotymi dodatkami, są zawsze doskonałym wyborem. Cudownie magicznym elementem były też światełka zawieszone przez Gosię i jej zespół tuż pod sufitem i na ścianach. Dzięki nim na przyjęciu panował magiczny nastrój, a Przysiółek Kresy emanował energia jak z bajki. Wspaniale prezentują się one na fotografiach ale również na ujęciach filmowych.

Atrakcje na wesele – Magik malarz? 

Swoje wesele Iza i Piotr uświetnili kilkoma atrakcjami, wśród nich był szczególny pokaz, z pogranicza sztuki i magii. Przysiółek Kresy dysponuje dużym ogrodem, w którym udało się zrealizować ten wyjątkowy pokaz. Dokładniej artysta malował na czarnym płótnie, czarnym pędzlem, co początkowo budziło wielką konsternację. Jednak finalnie tajemniczy malarz obsypał obraz złotym proszkiem i naszym oczom ukazały się portrety Izy i Piotra.. 

Z przyjemnością wykonaliśmy dla Izy i Piotra nie tylko fotografie ślubne, ale też film. Wspaniale wspominamy współpracę z nimi, jak również z cała ekipa stojącą za tym przepięknym ślubem.

Więcej naszych zdjęć w podobnym klimacie tutaj: Paulina & Mateusz – Ślub w stylu Botanical Vintage – Stary Folwark Tworzyjanki

ślub kościlny fotografia ślubna
reportaż ślubny ślub w kościele
artystyczne zdjęcia ślubne
dekoracje ślubne
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT