Justyna & Łukasz – Plenerowy Ślub w klimacie boho – Rancho Stefanów

Wracamy z nową publikacją filmu ślubnego Justyny i Łukasza, którzy zorganizowali wspaniałe przyjęcie w rustykalnym w stylu w Rancho Stefanów.

Mieliśmy również przyjemność zrealizować z nimi plener w okolicach Pensjonatu Fregata, nad brzegiem Jeziora Bystrzyckiego w górach Sowich, piękno natury, niesamowite widoki możemy podziwiać w trailerze. Długo szukaliśmy muzyki łączącej bardzo romantyczny charakter pleneru z żywiołowym klimatem przyjęcia. Justyna i Łukasz zarazili swoją energią wszystkich gości, a ślub w plenerze pięknie dopełniły przeczytane wzajemnie listy, które na zawsze pozostaną w ich sercach.

Niezmiennie od lat dziękujemy za super współpracę perfekcyjnym Kamila Kędziora Team, którzy są autorami zdjęcia będącego okładką do filmu.

Relację z innego pięknego wesela w podobnym klimacie znajdziecie tutaj: Magdalena & Mateusz – Rustykalne wesele w Stodole Celinka

Rancho Stefanów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT