Karina & Piotr – Wesele w stylu tropikalnym – Restauracja Avocado

Restauracja Avocado jest miejscem, gdzie świętowaliśmy miłość Kariny i Piotra. Zobaczcie jak film ślubny udało nam się z nimi zrealizować.

Przygotowania ślubne we włoskim ogrodzie

Czy można przenieść klimat Włoch do Polski? Czy można w centrum miasta albo małej miejscowości poczuć się jak w rzymskim Villa Borghese? Odpowiedź brzmi, tak i możecie prawdziwie poczuć te atmosferę oglądając film ślubny Kariny i Piotra. Przepiękne ujęcia z przygotowań Panny Młodej wykonaliśmy z ogrodzie jej domu rodzinnego, który urządzono w włoskim stylu. Przemiło było spędzić tam czas, nawet teraz kiedy o tym wspominamy dźwięki wody lekko tryskającej w fontannie znowu zawitały w naszych uszach. Mamy wielką nadzieję, piosenka wybrana przez nas na początek teledysku ślubnego przypadnie Wam do gustu, ponieważ nie jest to typowy wybór i długo zastanawialiśmy się nad jej wykorzystaniem.

Po cudnych przygotowaniach udaliśmy się na elegancką i rodzinną uroczystość, która obyła się w kościele, a nastepnie Restauracja Avocado, która mieści się Kuśnie koło Sieradza ugościła nas na cały wieczór.

Film ślubny czyli czuła opowieść

To jest ten moment, w który oglądacie teledysk Kariny i Piotra. Wierzymy, że film dobrze oddaje dzień ślubu
i wspaniałą atmosferę jaka wtedy mieliśmy okazję nie tylko oglądać ale też czuć. Mamy nadzieję, że oglądacie go z taka samą przyjemnością jak my montowaliśmy.

Restauracja Avocado – dekoracje w stylu tropikalnym

Ten post nie udałby się gdybyśmy nie poświęcili chwili na niesamowite dekoracje jakie mieliśmy okazje oglądać na weselu Krainy i Piotra. Odpowiadała za nie Gosia z Project Wedding wraz ze swoją utalentowana ekipą. Zwróćcie uwagę na zestawienie kolorystyczne bukietów, które doskonale oddają klimat przyjęcia, oraz imponującą ściankę z roślin zielonych z podświetlanym napisem „To the moon and back”. Zielone obrusy z różowy elementami na stołach wspaniale uzupełniały kwiatowe dekoracje, a winietki w kształcie liści montery okazały się być uroczym detalem dopełniającym w całości.

restauracja avocado

Tropikalne dekoracje są dość oryginalnym wyborem jeśli chodzi o motyw wesela, musimy przyznać ze prezentują się doskonale i bardzo dobrze wpasowują się w nastrój całego przyjęcia oraz wpisują się w klimat Restauracji Avocado.

Fotografie ślubne, na których można się przyjrzeć innym inspirującym dekoracjom na wesele zobaczy tu: Izabela & Piotr – Emocjonujące wesele w Przysiółku Kresy

Garden Party pod gwiazdami w Restauracji Avocado

Coctail w ogrodzie podczas wesela jest fanatyczną okazją dla gości na chwilę oddechu od tanecznej imprezy. U Kariny i Piotra, również była taka możliwość. Światełka zawieszone w ogrodzie Restauracji Avocado dodały ciepłego klimatu przyjęciu. Dodatkowo zadbano o atrakcje dla gości, ogromna Jenga czekała na chętnych
do gry, leżaki zapraszały do wypoczynku, a bąbelki z prosecco, które nadawała ekipa z Proseco Vana Zebra, mogły zaszumieć w głowie gościom. Wszystko to skład się doskonale na elementy udanego przyjęcia.

Inny nasz film z ciekawym Garden Party, możecie znaleźć tutaj: Michalina & Christopher – Humanistyczny ślub w Pałacu Ksawerów

Restauracja Avocado czyli wesele w namiocie

Zauważcie, że całe przyjęcie odbywało się w obiekcie plenerowym Restauracji Avocado, czyli w namiocie z przeszklonym ścianami. Wspaniale pasuje to do panujących aktualnie trendów na wesela w namiotach. Zapewnia to też naturalne światło dzienne, aż do końca długich letnich wieczorów. How cool is that?

W najbliższym sezonie ślubnym mamy zaplanowane dwie uroczystości, które będzie gościła Restauracja Avocado i z przyjemnością tam wrócimy. Nie możemy się już doczekać powrotu do pracy, tym bardziej że zapowiada się pierwszy prawdziwy sezon ślubny od czasów pandemii. To będzie miłe uczucie wrócić znowu do pracy jaką znaliśmy z przed tych wydarzeń i idealna okazja, żeby znowu spotkać się z Wami.

Fotografie ślubne, na których zobaczyć można ciekawe dekoracje na wesele DIY w innym stylu znajdziecie także tutaj: Paulina & Mateusz – Ślub w stylu Botanical Vintage – Stary Folwark Tworzyjanki

Jeśli jesteście ciekawie trendów ślubnych na 2022 ujętych naszym zgrabnym okiem, możecie zerknąć tutaj: Trendy ślubne 2022 – 6 trendów z perspektywy filmowców ślubnych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT