Marta & Tomek – Plener na Zamku w Rzucewie

Ta sesja ślubna nad morzem była nie lada wyzwaniem, ponieważ pogoda chciała nam pokrzyżować plany na nadmorski plener, jednak nie poddaliśmy się i pomimo strasznego wiatru zrobiliśmy kawał świetnej roboty, co właśnie Wam prezentujemy.

Idealna sesja ślubna nad morzem

Propozycja wyjazdu nad morze bardzo przypadła nam do gustu, a jeszcze bardziej cieszy nas, że mogliśmy zrobić kilka zdjęć w opuszczonej szklarni, najbardziej jednak zaskoczyła nas plaża w Rzucewie, nie spodziewaliśmy się tak pięknych widoków. Zanim jednak do tego doszło odwiedziliśmy molo oraz plażę w Orłowie, nadmorski „must have” po wschodniej stronie wybrzeża Polski.

Link do innej naszej nadmorskiej sesji możecie znaleźć tutaj: Sylwia & Piotr – Romantyczna sesja ślubna w Trójmieście, a jeżeli lubicie kaszubskie okolice to tu: Ola & Tomek – Romantyczna sesja zdjęciowa na Kaszubach.

Sesja ślubna nad morzem i co dalej

Nie będziemy się kryć z tym, że lubimy łączyć miejsca na plener. Jest to nie tylko nasza indywidualna preferencja, ale też okazja do wykonania większej ilości różnorodnych kadrów. Tym razem będąc nad morzem razem z Martą i Tomkiem, zdecydowaliśmy się wybrać się również w okolice Zatoki Puckiej i skorzystać ze wspaniałej linii brzegowej, jaką oferuje ta lokalizacja. Będąc tam trudno było się oprzeć
przed wykonaniem kilku kadrów na Zamku w Rzucewie, który zachwyca szczególnie jesienią.

Zerknijcie co udało nam się wyczarować.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT