Ola & Tomek – Romantyczna sesja zdjęciowa na Kaszubach

Ta romantyczna sesja ślubna w lesie na polskich Kaszubach, powstały niejako przypadkiem. Ponieważ na ten plener ślubny wybraliśmy się, aby zrealizować materiał na potrzeby filmu Oli i Tomka. Piękno otaczającego nas krajobrazu nie pozwoliło nam powstrzymać się od zrobienia kilku zdjęć plenerowych. Oto one, zapraszamy do oglądania.

Chcemy tutaj zaznaczyć, że za fotografię na ślubie oraz naszym plenerze odpowiadał nasz wspaniały kolega po fachu, a prywatnie również fotograf, który zrobił wspaniałą robotę na naszym ślubie – Tomek Podgórski. Jego przepiękne z całego pleneru możecie zobaczyć tutaj.

Sesja ślubna w lesie – jak zrobić coś z niczego

Jak już wspomnieliśmy nie mieliśmy szczególnego planu, aby przy okazji tego wyjazdu fotografować, jednak kiedy zobaczyliśmy ten wspaniały las, zrealizowaliśmy potrzebne ujęcia filmowe, które możecie zobaczyć tutaj i poczuliśmy wszyscy, że to byłoby straszliwe marnotrawstwo nie skorzystać z takiej możliwości. Tym bardziej że Ola i Tomek wspaniale czuli się pośród tej zieleni, pomijając oczywiście wszech panujące tam kleszcze. Uważamy, że las praktycznie zawsze jest dobrym pomysłem na ciekawe zdjęcia ślubne, głownie dlatego że każdy jest inny tak samo, jak nasze pary, co daje wiele możliwości do wyczarowania oryginalnych kadrów,

Zamek w Łapalicach, czyli sesja ślubna inaczej

Zamek w Łapalicach mieni się niczym perła w koronie samowoli budowlanych nie tylko na Kaszubach, ale również w całej Polsce. Nie mniej jednak czy popieramy takie budownictwo, czy nie będąc niedaleko trzeba go zobaczyć. Budowla onieśmiela swoimi rozmiarami oraz przyszłym rozmachem, którego wyobrażenie nie trudno przywołać. Skorzystaliśmy z okazji do zrobienia kilku zdjęć. Szczególnie ściany z grafitti przykuły naszą uwagę, ponieważ szczególnie mocno kontrastowały z zamkową konstrukcją. Nieczęsto mamy okazję do takich kontrastów na plenerach ślubnych i wszyscy powiedzieliśmy sobie, dlaczego nie.

Z przyjemnością wspominamy ten wyjazd oraz całą współprace zarówno z Olą i Tomkiem, jak i innymi podwykonawcami na ich ślubie i weselu.

sesja ślubna w lesie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT