Kasia & Mirek – Nadmorska sesja ślubna w Szczecinie

Nadmorska sesja ślubna w Szczecinie, była ciekawą odmianą jeśli chodzi o plenery w tym sezonie, a zdjęcia na łodzi wyszły przepięknie.

Uroczystość Kasi i Mirka to ślub, który na długo zostanie w naszej pamięci, dzięki tej wspaniałej Parze, która oczarowała nas uśmiechem, pozytywnym podejściem do życia, cechami tak ważnymi dla nas samych. Otoczenie, dodatki, pogoda, to wszystko sprawiło, że Ślub Kasi i Mirka będzie dla nas jednym z ulubionych w całym 2018 roku! Plener na Zalewie Szczecińskim był miłą odskocznią od zdjęć wykonywanych na lądzie i pozwolił nam poszukać nowych kreatywnych kadrów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT