Paulina & Mateusz – Romantyczny ślub w stylu vintage – Stary Folwark Tworzyjanki

Ślub w stylu vintage w deszczowy, pochmurny dzień? Plener w opuszczonym pałacu? Ta opowieść musi wybrzmieć.

Poznajcie Paulinę i Mateusza, nietuzinkowe osoby, które są bohaterami tej opowieści.

Ciągle pada…

W dzień Waszego śluby od samego wschodu leje jak z cebra. Teoretycznie jest to najgorszy z możliwych scenariusz, praktycznie nie macie na to żadnego wpływu. W przypadku filmu ślubnego tej Pary nie miało to najmniejszego znaczenia, a wręcz można by powiedzieć, że pogoda grała do ich bramki. Klimat tego wesela, deszczowa pogoda, minimalistyczne dekoracje w klimacie botanical vintage, Paulina i Mateusz oraz ich wspaniali przyjaciele i rodzina, to nie mogło się nie udać.

Przygotowania były deszczowe i ciemne, co świetnie współgrało nam z wystrojem Starego Folwarku Tworzyjanki. Pokoje w urodzone w staropolskim stylu, obfitujące w naturalne drewno i kwiatowe motywy, były doskonałą przedślubną scenerią. Stoły udekorowane minimalistycznie, z zielonymi naturalnymi elementami pomagają przygotować przyjaciele Pauliny i Mateusza. Dobre nastroje nikogo nie opuszczają.

Jeszcze bardziej w stylu vintage
Jeśli możemy sobie wyobrazić co może jeszcze bardziej dopełnić klimat vintage, to jest to ślub w starym, maleńkim zabytkowym kościele. Drewniane ścinany, ciemne drewno na zewnątrz, zielone otoczenie, idealnie wprowadzało gości w klimat, jaki niedługo mieli poczuć w Starym Folwarku.

Plener w opuszczonym pałacu

Co może dodać dramaturgii filmowi ślubnemu? Plener w opuszczonym pałacu. To był pomysł Pauliny i Mateusza, świetny pomysł. Plener ślubny nie zawsze musi być romantyczny i tym razem właśnie tak było. Za ich sprawą wyruszyliśmy w zupełnie innym kierunku. W konsekwencji mamy film ślubny w klimacie nori, który doskonale oddaje osobowości i historii naszych bohaterów.

Podsumowując, ślub Pauliny Mateusza ma szczególne miejsce w naszej pamięci. Rodzina atmosfera połączone z szalonym weselem dała wspaniały efekt, który udało się nam uchwycić na filmie. Dodatkowo wiele radości dało nam zrealizowanie samego pleneru. 

ślub w stylu vintage

ślub w stylu vintage

Link do relacji zdjęciowych z pleneru znajdziecie tutaj: https://kameralowe.pl/paulina-mateusz/

Stary Folwark Tworzyjanki tu: Folwark.

ślub w stylu vintage,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT