Paulina & Mateusz – Ślub w stylu Botanical Vintage – Stary Folwark Tworzyjanki

Stary Folwark Tworzyjanki jest miejscem, gdzie Paulina i Mateusz zorganizowali nietuzinkowe wesele w stylu Botanical Vintage.

Zrealizowaliśmy dla nich zdjęcia ślubne oraz film z wesela, zobaczcie sami jakie fantastyczne pomysły miała Para Młoda i ich przyjaciele, oraz jak wyszła nasza realizacja.

Stary Folwark Tworzyjanki, miejsce na klimatyczne przygotowania ślubne

Dzień rozpoczęliśmy przygotowaniami, które w Folwarku Tworzyjanki wypadły wyjątkowo. Niebo było pochmurne i lało jak z cebra, można powiedzieć że nie jest to pogoda preferowane przez Pary Młode w dniu ślubu. W przypadku Pauliny i Mateusza przygotowania w takiej aurze wypadły na zdjęciach jak milion dolarów. Wielkie krople letniego deszczu lejąca się na przemian sługami i miłym letnim kapuśniaczkiem w połączeniu z bajecznie zieloną scenerią folwarku, porośniętymi roślinnością ścianami, czerwonym dachem, mnogą fauną przed budynkiem zgrały pasowały tam jak ulał.

Dekoracje ślubne DIY – Stary Folwark Tworzyjanki

Jak wspaniałe byłoby to, że Wasi przyjaciele pomagają Wam przygotować dekoracje na wesele? Coś cudownego prawda? Tak właśnie było u Pauliny i Mateusza. W czasie kiedy my tworzyliśmy z Parą Młodą zdjęcia i film z przygotowań do ślubu, inne pracowite ręce dopieszczały dekoracje, księgę gości, detale na stoły itd. Udało nam się nawet zrobić kilka ujęć z tych wyjątkowych przygotowań, w które włożono bardzo wiele serca.

Botanical vintage w Starym Folwarku Tworzyjanki

Nie bylibyśmy nami gdybyśmy nie poświęcili chwili ona pochylenie się nad dekoracjami, a szczególnie temu w jakim stylu zostały one pomyślane. Na stołach znajdziecie białe obrusy w towarzystwie, ciemnozielonych serwet i drobnych bukietów z roślin w tym samym kolorze. Minimalistyczne połączenie dopełnia wystrój sali z naturalnymi drewnanity podłogami i legarami oraz krzesłami w starym stylu. Folwark Tworzyjanki idealnie zgrał się z dekoracjami. Wierzymy, że zdjęcia dobrze oddają tan ten klimat.

Szalone wesele w Stary Folwark Tworzyjanki

W naszych głowach nadal wybrzmiewa „kiedyś byłam róża dla Twojego serca, kiedyś byłam różą Twoją…” ta piosenka zawładnęła parkietem niczym hipnotyzer, goście szaleli jakby jutra miało nie być. Cale przyjęcie można by tak opisać, zabawa trwała jakby jutra miało nie być. Trzeba przyznać ze w pandemicznym sezonie ślubny, była to przemiła odmiana, która tchnęła w nasze serca wiele optymizmu i dobrych myśli, że sezon ślubny chociaż trochę będzie taki jak wcześniej.

Wracając do samego wesela, było w nim Cyba wszystko czego potrzeba szampańskiemu przyjęciu.

Stary Folwark Tworzyjanki znajdziecie tutaj: Stary Folwark Tworzyjanki
Film ślubny Pauliny i Mateusza, można zobaczyć tu: Romantyczny ślub w stylu vintage

wesele w stylu Botanical Vintage
wesele w stylu Botanical Vintage
stary folwark tworzyjanki
wesele w stylu Botanical Vintage
film ślubny przygotowania vinatege
stary folwark tworzyjanki
druhny
ślub w starym kościele przysięga
wesele w stylu Botanical Vintage
stary folwark tworzyjanki
wesele w Starym Folwarku
stary folwark tworzyjanki
stary folwark tworzyjanki
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT