Magdalena & Mateusz – Rustykalne wesele w Stodole Celinka


Stodoła Celinka okazała się być miejscem bardzo urokliwym, idealnym, żeby zorganizować w nim niespieszny slow wedding.

Lato, kiedy ślub wzięli Magdalena i Mateusz wyjątkowo dopisało, także w dniu ich wesela było bardzo ciepło, a nieba nie zdobiła ani jedna najmniejsza nawet chmura. Pracę rozpoczęliśmy wcześnie jak zwykle, kiedy chcemy więcej czasu spędzić w miejscu przyjęcia.

Przygotowania ślubne w klimacie folk

Zanim dojdziemy jednak do wesela, prawdziwym zaskoczeniem okazały się przygotowania, w akompaniamencie regionalnych piosenek, w wykonaniu lokalnego zespołu ludowego. Taka oprawa muzyczna jest prawdziwym pomysłem w stylu vintage, przywodzącym na myśl śluby sprzed kilkudziesięciu lat, a jednocześnie wydała się nam dość oryginalnym sposobem na wprowadzenie prawdziwej atmosfery folkowego wesela.

Stodoła Celinka

Ślub odbył się w małym drewnianym kościele, w czułej rodzinnej atmosferze, która towarzyszyła nam przez całe wesele. Przyjęcia w stodołach, z każdym rokiem zyskują na popularności i trudno jest się z tym nie zgodzić. Magda i Mateusz wspaniale wykorzystali potencjał Stodoły Celinka miejsca, dekoracje z zielonych roślin, oczepiny w stylu ludowym, wszystko to idealnie współgrało z cudowny nastrojem tego dnia.

Plener w dniu ślubu w Stodole Celinka

Dwa krótkie plenery, które zrobiliśmy w czasie wesela, są na pewno mocną stroną filmu ślubnego Magdaleny i Mateusza. Zawsze, kiedy jest taka możliwość i Para Młoda może wygospodarować chwilę, pogoda dopisuje, a przede wszystkim znajdujemy się w lokalizacji, w której jest to technicznie osiągalne, z przyjemnością robimy ujęcia plenerowe. To niepowtarzalna okazja, żeby uwiecznić ślubne emocje, zdarza się tylko raz.

Nasze zdjęcia ślubne w podobnym klimacie możecie zobaczyć tu: Paulina & Mateusz – Ślub w stylu Botanical Vintage – Stary Folwark Tworzyjanki
Film ślubny zrealizowany w Folwarku, ale w innym klimacie możecie znaleźć tu: Paulina & Mateusz – Romantyczny ślub w stylu vintage – Stary Folwark Tworzyjanki

film ślubny, wesele w stodole, stodoła Celinka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT