Sylwia & Tobiasz – Piękne wesele w Hotelu Arboretum w Studziankach

W sielskim Arboretum Studzianki wesele zorganizowali Sylwia i Tobiasz, którzy zaprosili nas do współpracy w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Ogromnie się cieszymy, że mieliśmy okazję zrealizować ten film, ze względu na przemiłą współpracę z Sylwią i Tobiaszem, ale również dlatego że udało nam się z nimi zrealizować plener ślubny w sadzie co było naszym małym pragnieniem już od dawna. Znaleźliśmy jeszcze dwie ciekawe lokalizacje na plener, ale zachowując pewną dozę tajemnicy zapraszamy Was do ich obejrzenia.

First look, czyli 100% wzruszenia

Wróćmy jednak do początku, przygotowania rozpoczęliśmy bardzo spokojnie. Wszystkie elementy toczyły się wolnym tempem, zgodnie z harmonogramem jaki ustalono na ten wyjątkowy poranek. Zadawać by się mogło, że wszystko tego dnia będzie działo się tym właśnie spokojnym i radosnym nastroju, aż nadszedł ON… first look. To był tak wzruszający moment, że w tempie błyskawicy przypomniał nam, jak bardzo chwytają za serce takie chwile pełne emocji. Bardzo ciepło wspominamy te przygotowania, pełne miłości i prawdziwej czułości.

Ślub odbył się w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim. Tata Sylwii towarzyszył jej do ołtarza i gdybyśmy mieli wskazać drugi najbardziej wzruszający moment w naszej pracy, to jest to bardzo często ta chwila. Zawsze zachowujemy wtedy wzmożone skupienie, dlatego właśnie że poziom emocji zazwyczaj wtedy prawie sięga zenitu.

Wesele w Hotel Arboretum w Studziankach

Wyobraźcie sobie wesele w otoczeniu bajecznych, ogromnych terenów zielonych z nowoczesną restauracja, w której odbywa się przyjęcie. Tego wszystkiego doświadczyliśmy właśnie na weselu u Sylwii i Tobiasza. Rozległe ogrody Hotelu Arboretum Studzianki naprawdę były imponujące i dawały gościom chwile spokojnego wytchnienia od intensywnej zabawy. Jednocześnie stwarzały wspaniałą okazję do wykonania sesji zdjęciowej w plenerze z rodziną oraz oczywiście dla nas, na krótki plener filmowy z Parą Młodą.

Arboretum Studzianki Hotel – plener w dniu ślubu

Plener zdjęciowy lub filmowy w dniu ślubu jest idealnym pomysłem na zatrzymanie fantastycznych emocji jakie wtedy towarzyszą nie tylko Parze Młodej, ale też wszystkim gościom. Oczywiście stawia on przed nam wiele wyzwań technicznych, krótki czas realizacji, czasami zmagania z lokalizacją i światłem, szczególnie dlatego, że dysponujemy niejednokrotnie 15 minutami wyrwanymi z przyjęcia. Nie zdarzyło się nam jednak, żeby nie było warto.

Hotel Arboretum Studzianki, a raczej jego przepiękne tereny zielone doskonale sprostał naszym oczekiwaniom, zrealizowaliśmy kilka ujęć z gośćmi oddających rodzinną i ciepła atmosferę jaka panowała tego dnia, oraz kilka bardzo klimatycznych ujęć z Sylwią i Tobiaszem, którzy stanęli na wysokości zadania, a przed obiektywem wydawali się stworzeni do niego i stworzeni dla siebie, oczywiście.

W związku, z tym że sesja ślubna w Arboretum Studzianki tak doskonale nam poszła, a Sylwia i Tobiasz byli zainteresowani dodatkowym plenerem w innym dniu, na wiosnę spędziliśmy wspólnie bardzo ciekawy dzień w kilku różnych lokalizacjach. Znalazł się czas na romantyczne ujęcia podczas golden hour nad wodą, które wyszły bajecznie. Nie zapomnieliśmy również o leśnych klimatycznych ujęciach z szumiącymi swoją uspokajającym dźwiękiem brzozami.

Jeśli jesteście ciekawi innych naszych leśnych plenerów możecie zajrzeć do reportażu Oli i Tomka: Ola & Tomek – Rustykalny Plener Ślubny

Zdjęcia ślubne w sadzie

Fotografia i film ślubny rządzą się swoimi prawami, do których bezsprzecznie należą pewne trendy dotyczące zdjęć, ujęć, obróbki oraz lokalizacji. Zdjęcia w kwitnącym sadze należą do jednego z nowszych trendów jeśli chodzi o lokalizacje. Podzielamy zachwyt nad tym pomysłem, ponieważ naszym zdaniem swieżość, wiosennego pachnącego budzącą się wiosną sadu świetne współgra ze ślubną i pełną miłości tematyką zdjęcia. W naszym wydaniu możecie zobaczyć tę wiosenną świeżość w trochę innej osłonie, ze względu na warunki oświetleniowe zdecydowalagmiśmy się na trochę bardziej wyrazisty obraz budzącej się przyrody. Szczegóły jednak pozostawiamy już dla siebie, żebyście mogli sami zobaczyć jaki efekt uzyskaliśmy razem z Sylwią i Tobiaszem.

Zdjęcia ślubne nad wodą możecie znaleźć też tutaj:

Marta & Tomek – Plener na Zamku w Rzucewie lub Kasia & Mirek – Nadmorska sesja ślubna w Szczecinie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT