Karolina & Hubert

Teledyski ślubne – weselne filmy – filmy ślubne wszystkie te słowa sprowadzają się do tego, że w jednym krótkim filmie opowiadamy historię o dniu, w którym zaczyna się kolejny rozdział Waszego życia.

Weselne filmy, jak to się robi

Ślub Karoliny i Huberta, zapamiętamy nie tylko jako przepiękną uroczystość w rodzinnym gronie i przyjęcie z szampańską zabawą. W tym dniu mieliśmy przyjemność być świadkami połączenia losów dwójki zakochanych ludzi, którzy teraz wspólnie będą kroczyć przez życie. To wspaniałe, że w naszej pracy możemy opowiadadać historie takich Par.

Karolina i Hubert zaprosili nas do swojego świata, żebyśmy mogli towarzyszyć im w tym jedynym w swoim rodzaju dniu. Zawsze staramy się wykorzystać dany nam czas jak najlepiej, dlatego gdy tylko Parze Młodej udało się wygospodarować chwilę, poświęciliśmy ją na ujęcia plenerowe. Golden hour to najlepszy czas w ciągu całego dnia, na tworzenie kadrów z magicznym, miękkim światem. Dlatego ujęcia, które udało nam się zrobić na leśnej polanie niedaleko przyjęcia, wspaniale oddają atmosferę tego dnia.

Inny film ślubny zrealizowany w górach znajdziecie tutaj: Paulina & Damian – Magiczny plener ślubny w górach.

Okolice Rabki-Zdrój i sama Rabkę możecie zgłębić tutaj: Rabka.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT