Paulina & Mateusz – Coming soon

Wideofilmowanie ślubne jest pracą, która każdego dnia wymaga od nas kreatywności. Dlatego jesteśmy bardzo uważni, na każdą Waszą historię.

Prezentujemy dziś zapowiedź filmu Pauliny i Mateusza, który z przyjemnością mogliśmy zrealizować w tym okrojonym sezonie. Jesteśmy szczególnie dumni z ujęć plenerowych zrealizowanych w Pałacu w Krowiarkach, które nadają całości szczególny klimat i oryginalny nastrój.

Wideofilmowanie Łódź, czyli teledysk ślubny w stylu James Bonda

Z przyjemnością wspominamy pracę z Pauliną i Mateuszem, mieliśmy okazję realizować dla niech zarówno zdjęcia jak i film ślubny. Pałac w Krowiarkach jest ciekawą i często wykorzystaną lokalizacją dla wielu sesji ślubnych, ma on w sobie ten szczególny potencjał dzięki, któremu mamy wiele możliwości tworzenia klimatu zdjęć. Dlatego fotografie i film powstały w klimacie noir, a zapowiedź jest trochę inna. Z wykorzystaniem odpowiedniej muzyki udało się nam zmontować, krótki teledysk inspirowany filmami z Jamsem Bondem. Nie udało by się nam osiągnąć takiego efektu, gdyby nie fantastyczni Paulina i Mateusz, którzy prawdziwie czuli ten pomysł. Życzymy sobie więcej takich cudownych współprac.

Jeśli jesteście ciekawi zdjęć plenerowych, które powstały tego dnia możecie zerknąć tutaj: Paulina & Mateusz – Plener ślubny w klimacie noir .

Inne nasze filmy ślubne zrealizowanie w Łodzi możecie zobaczyć tutaj tu: Wideofilmowanie Łódź, wesele Magdy i Adama w Dworze Artusa.

wideofilmowanie łódź

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT