Diana & Tomek – Plener ślubny na Zamku w Mosznej

Zamek w Mosznej sesja ślubna Diany i Tomka, wyjątkowo bezchmurny i ciepły dzień. Jest jeden z takich dni, kiedy wszystkie zdjęcia się udają, a współpraca idzie jak z płatka.

Diana z Tomkiem na miejsce swojego pleneru ślubnego wybrali jeden z najpiękniejszych polskich zamków, miejsce robi ogromne wrażenie przypominając bajkowe budowle. W tak niepowtarzalnym miejscu powstać mogły romantyczne, pełne uczuć zdjęcia, które na długo pozostaną pamiątką dla Diany i Tomka.

Inne nasze prace w zamkowym klimacie znajdziecie tutaj: Monika & David – Międzynarodowy ślub z eleganckim weselem – Zamek Książ

Zamek w Mosznej tutaj: Zamek

zamek w mosznej sesja ślubna

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ NASZE PAKIETY
ORAZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
O NAS

Jesteśmy pasjonatami opowiadania historii, zawodowymi filmowcami, edytorami i fotografami. Naszym celem jest, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże ślubne doskonale odzwierciedlały Was i Waszą historię. Staramy się, aby nasze prace pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i ponadczasowych wspomnień z nim związanych.

OFERTA

Tworzymy wyjątkowe zdjęcia i filmy ślubne, dzięki którym Wasze wspomnienia zostaną z Wami na dłużej w najpiękniejszej formie. W naszej ofercie znajdziecie, fotografie i film ślubny, sesje plenerowe, teledyski same day edit i filmowe zaproszenia ślubne. Mieszkamy w Łodzi, dzięki czemu łatwo nam działać na terenie całego kraju i Europy.

KONTAKT